Skip to content Skip to footer

Uzman Psikolog & Pedagog

Ebru Şen

Design
80%
Branding
90%
Web Design
88%

Qonsectetur adipiscing elit, sed do eiusm onsectetur adipiscing elit, sed do eiusm od tempor incididunt ut labore.

Adipiscing elit, sed do eiusm consectetur  aonsectetur sed do eiusm od tempor adipiscing elit, sed do eiusm od tempor.

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusm onsectetur adipiscing elit, sed do eiusm od tempor incididunt ut labore.

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusm onsectetur adipiscing elit, sed do eiusm od tempor.

Projects by Ebru Şen

Biography

1994 yılında İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünü bitirdi. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin Uygulamalı Psikoloji Bölümünde ” Grup eğitimi alan yaygın gelişimsel bozukluğa ( Y.G.B.) sahip çocuklar ile almayan Y.G.B’li çocukların sosyal beceri davranışlarının karşılaştırılması ” araştırması ile yüksek lisansını tamamladı. 1997 yılından itibaren özel danışmanlık merkezlerinde hizmet verdi. Eş zamanda her yıl aralıklı olarak ABD’ye giderek çeşitli uzman ve koordinatörlerden (Baltimore -John’s Hopkins Hospital’ın Kennedy Krieger İnstitute ve Newyork- Metropolitan Hospital ) dikkat eksikliği, dil gelişimi, ve özel eğitim konularında supervizyon aldı.

Özel bir televizyon kanalında yayınlanan çocuk programına 2006 yılında danışmanlık yaptı. 2006- 2009 yılları arasında Şiir Çocuk Yayınevinin eğitim kitaplarıyla ilgili danışmanlığını üstlenen uzman, o dönem içinde hem anaokulu çocuklarına yönelik hem de ilkokul 1. Kademe çocuklarına yönelik eğitim uygulama kitapları hazırladı. Uygulama kitapları İstanbul’un pek çok okulunda anasınıfında ders kitabı olarak kullanıldı. 2021 yılında uzmanın, Beyaz Balina / Koridor Yayınlarından çıkacak 6 eğitim kitabı çeşitli kitapevlerinde okuyuculara yıl içinde ulaşacaktır.

Uzman, aldığı lisans ve yüksek lisans eğitimlerinin üzerine danışmanlık alanıyla ilgili derinleşmek için farklı üniversitelerden eğitimler aldı.

Address: 8 E 9th Street

Contact Form